Brnyrbk kérdése:

Oldd meg grafikus és algebrai úton is a nyitott mondatokat! Ellenőrizz! 2 ∙ x + 4 = –x – 2 ?

Dolgozat!Segítsetek légyszi!
2020. máj. 25. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ábrázolod ezt a két függvényt, és ahol metszik egymást, az a megoldás.
2020. máj. 25. 12:13
 2/3 anonim ***** válasza:

2x+4=-x-2

3x+4=-2

3x=-6

x=-2

2020. máj. 25. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyenlet két oldalának megfelelő függvények ábrázolásához:

[link]

[link]

2020. máj. 25. 16:37