Már 30 perce gondolkozom rajta de nem tudom.2020. máj. 14. 09:24
1/4 anonim válasza:
T = a * b (ez 4. osztály). Innen ki tudod számolni a másik oldal hosszát, ügyelj a mértékegységekre.
K = 2 * (a + b)
2/4 A kérdező kommentje:
Kösziii sajnos matek nem az erősségem....
2020. máj. 14. 09:30
3/4 anonim válasza:
80cm az egyik oldal a másik 2340/80=29,25cm
K= (a+b)*2 109,25*2= 218,5cm . ez a kerület. a kötekedőkkel ne törődj..
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. máj. 14. 12:15