Hogyan bonthatom fel? A konkrét feladat más számokkal: ln(x+1)=2, x=?

#zárójel #temrészetes logaritmus
2020. máj. 12. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ln(x+1)=2

Ez azt jelenti, hogy e^2 = x+1, azaz e^2 - 1 =x.

2020. máj. 12. 14:56
 2/2 A kérdező kommentje:
úristen, tényleg! köszi nagyon, sokat segítettél! 😊
2020. máj. 12. 15:06