= (1/2) * ( (I2* (1^2) ) + (C$19* (1^2) ) ) - ezt a képletet írtam be excelbe, és azt írja ki, ÉRTÉK! Mit írtam be rosszul?


2020. máj. 10. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó zárójelet töröld ki!
2020. máj. 10. 11:55
 2/7 A kérdező kommentje:
a zárójeleket ötször átnéztem, azok rendben vannak, de köszi. :) vagyis legalábbis annyit zártam ahányat nyitottam xd
2020. máj. 10. 11:57
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem 2003-as excelem van
2020. máj. 10. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én tippem az, hogy az I2 vagy C19 cellában nem szám érték van. Ezt úgy derítheted ki, hogy egy cellába beírod, hogy "=I2+1" , egy másikba hogy "=C19+1" és megnézed, ott jó-e a kimenet.


A másik tipp, hogy az "1^2" kifejezést nem eszi meg, amit úgy lehet kideríteni, hogy egy cellba beírod azt, hogy "=1^2" és megnézed, mi a kimenet. Egyébként miért írod ilyen flancosan, hogy "=(I2 + C$19)/2"?

2020. máj. 10. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy keskeny az oszlopszélesség és nem fér ki az érték.
2020. máj. 10. 14:30
 6/7 A kérdező kommentje:
a második nyert, köszi szépen! 0,00004 volt, de valamiért nem ismerte el vagy nem tudom, és amikor átírtam 4E-5-re, akkor már jó volt :)
2020. máj. 10. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az kavarhatott be esetleg, hogy a tizedes elválasztot vesszőkent vagy pontként várja e a program.
2020. máj. 10. 21:18