Szkakandi Dia kérdése:

Egy izzó szálain 10 min alatt 75x10 a 19. hatványon elektron halad át. Milyen lesz az áram teljesítménye a 220 V feszültség hálózatban?

2020. ápr. 27. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
P = U*Q/t = 220V*1,6*10^(-19)C*75*10^19/600s = 26400 W
2020. ápr. 27. 21:56