A teremben annyi gyerekláb kalimpál, hogy az 1 harmada 3-mal több, mint az 1 hatoda. Hány gyerek ül a terembe?

Elvileg ez egy 4-es feladat. Légyszíves segítsetek az öcsémnek

2020. ápr. 27. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Te miért nem segítesz neki?

Neked ez gyerekjáték.

2020. ápr. 27. 14:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az 1/6 a 3, mert 1/3=1/6+1/6.

Az egész: 6*3=18.

2020. ápr. 27. 14:23