Elvileg ez egy 4-es feladat. Légyszíves segítsetek az öcsémnek2020. ápr. 27. 14:01
1/2 anonim válasza:
Te miért nem segítesz neki?
Neked ez gyerekjáték.
2/2 anonim válasza:
Az 1/6 a 3, mert 1/3=1/6+1/6.
Az egész: 6*3=18.