Írja fel annak az egyenesnek az egyenletét, amely átmegy a Po (3;-5) ponton és párhuzamos a 4x + 5y = 0 egyenletű egyenessel!?


Sziasztok. Ebben a koordináta geometriás feladatban kérném a segítséget , hiszen ezt nem nagyon tudom elkezdeni.

Előre is nagyon szépen köszönöm annak aki segít!!


2020. ápr. 23. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
4x+5y=4×3+5×(-5)=-13
2020. ápr. 23. 14:01
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 23. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 23. 14:07