2020. ápr. 2. 18:12
3/4 A kérdező kommentje:
# 2
Igen, csak a Gyakori kicsit belezavart. A 3 pontból is egy lett.
2020. ápr. 2. 18:22
4/4 anonim válasza:
1^no2^n=1^n*2^n-1-2^n+2=1
1^no2^no3^n=1o3^n=1*3^n-1-3^n+2=1
1^no2^no3^no4^n=1o4^n=1*4^n-1-4^n+2=1
.
.
.