Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Dráma, beadandó házi feladat?

Dráma, beadandó házi feladat?

Figyelt kérdés
Az a feladat, hogy le kell írjuk Pásztor Anna: Márti dala című dalt, hogy mit mond nekünk, mit érzünk a szám hallgatása közben és mit vált ki belőlünk.

2020. ápr. 1. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés? Hát írd meg.
2020. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 1112 ***** válasza:
64%

Hát írd le mondjuk, hogy megható, aranyos, kedves dal, meg olyan békés-kellemes hangulata van. És Pásztor Anna meg egy királynő. Egyszer hallottam ezt egy X-faktor döntő-környékén előadni, az nekem nagyon nem tetszett pl (nekem!!) és elkönyveltem magamban, hogy ez egy rossz dal, de nem, mert Pásztor Anna istenien tudja előadni. Meg még ha rövidnek találod amit írtál, akkor írd még alá, hogy nagyon szívesen írnál még többet is, de sajnos elfogytál, kifogytál a gondolatokból, belőled csak ennyit váltott ki. Vagy éntőlem azt is írhatod, hogy írtál volna még többet, de annyira meghatódtál, annyira a dal hatása alá kerültél, hogy még most is a könnyeiddel küszködsz, de ezt az érzést valójában nem tudod igazán szavakba önteni.

itt a dal, jobb kéz felé van videó is. Ja és még, hogy ez a Márti egy aranyos illető lehet, akár létező személy, akár nem, de mondjuk szívesen beszélgetnél ilyen, hozzá hasonló gondolkodású emberekkel. És akkor nézd meg, ki írta, és hogy akkor szimpatikus-e.

[link]

2020. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 1112 ***** válasza:
76%
*még a saját személyes véleményemhez (nekem!!), hogy az X-faktorban más adta elő, és nekem úgy nem tetszett, de így isteni, az Anna előadásában!! :):)
2020. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 1112 ***** válasza:
76%

*"És akkor nézd meg, ki írta, és hogy akkor szimpatikus-e."

Szal nyilván igen!! :D :) :)

2020. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a szomorú, hogy ahogy írtad, az a lényeg, hogy NEKED MIT MOND A DAL ÉS TE MIT ÉRZEL. Nem azt, hogy más mit... Ne várd el senkitől, hogy megírja. Hallgasd meg és a saját gondolataidat írd ki...
2020. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!