2020. márc. 31. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 6 év az háromszor 2 év. Vagyis háromszor feleződik az eredeti érték. (1 /2 /2 /2 *100%)
2020. márc. 31. 12:41
 2/4 subrette ***** válasza:
55%
ami 0.125 = 12.5%
2020. márc. 31. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
1/2^3 = 1/8 = 0,125 = 12,5%
2020. márc. 31. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, csak így kevésbé marad meg az ember fejében.

Általánosítható formában, kicsit másképp: 2^(-6/2)

2020. márc. 31. 13:30