2020. márc. 30. 20:05
1/1 anonim válasza:
Alejtő alján mennyi energiája van?
m*g*h + 1/2m*V² = ? /0 mert h=0 & V=0/
A lejtő tetején menniy az energiája?
m*g*h + 1/2m*V² = ? --> pötyögd be számológépbe
No ugyanennyi munkát végzel...