1. Mennyi munkát végez egy 100 kg tömegű test, mikor leesett 10 m magasból és megállt?


2020. márc. 30. 18:30
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
W=F*s=m*g*s=m*g*h
2020. márc. 30. 21:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogyan az 1. válaszoló írta, W = mgh = 10000 J.
2020. márc. 30. 23:54