Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád?

Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Az választanád, hogy 2-4 centisre töpörödj vagy azt, hogy 15-20 méter magas legyél. A 15-20 méter magasságot úgy értem, hogy a többi testrészed is hatalmas lenne. Pl.: a kezed 1,5 méter átmérőjű, a szád 0,5 méter magas és 1,5 mérter hosszú stb.

2020. febr. 14. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbbi esetben én lennék életveszélyben, utóbbi esetben a környezetem. Ha valaki garantálná, hogy ép bőrrel megúszom, szívesebben fedezném fel inkább a miniatűr világot. Olyan fura élőlényekkel találkoznék, amelyeket szabad szemmel nem is lehet látni. Egy egész más világ tárulna a szemem elé. Óriásként nem lenne ilyen izgalmas élni: azt látnám nagyjából, amit egy 5-6. emeleti ház ablakából, csak a lábaim lent lennének.
2020. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sokszor elképzeltem, hogy milyen lenne 1-2 centisnek lenni! Csak aztán mindig valahogy bele képzeltem, hogy oda hajol hozzám egy ember (akit én hatalmasnak látok) és rámlép,megfúj,(a meg fújástól elrepülnék) rám lehel(ami meg ugye b*romi büdös) vagy megesz (nagyon rossz lenne egy hatalmas szájban lenni egészben) és egyéb hasonlók. Nem tudom miért képzelem bele mindezt. De igazából ha nem lenne mindez akkor tényleg király lenne miniben látni a világot. Persze elkerülhetetlen lenne, hogy ne haljak meg egy "hatalmas" ember miatt. Egy perc alatt eltaposnának.
2020. febr. 14. 18:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok zárójelet!
2020. febr. 14. 18:26
 4/8 A kérdező kommentje:
*zárójelért
2020. febr. 14. 18:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülnék még a válaszoknak!
2020. febr. 14. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Egyiket se, mivel mindkét esetben pár percen belül meghalnék (fizika, biológia).
2020. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lehetetlen, de hogy ha hatalmas lennél akkor miért halnál meg?
2020. febr. 14. 23:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha apró vagy akkor egyértelműen eltaposnak. Ezt én is tudom.
2020. febr. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!