2020. márc. 10. 18:42
1/1 anonim válasza:
Nincsenek rendesen leírva az egyenletek.
Az utolsó így van.
lg1=0
lgx=lg((2*5)/(3*4))
lgx=lg(10/12)
x=10/12=5/6