villanytan feladat. valaki aki nálam okosabb tudna segíteni?2020. márc. 5. 17:08
1/4 A kérdező kommentje:
elírtam.
nem 103nc-1 hanem 10^3
2020. márc. 5. 17:14
2/4 anonim válasza:
Ha az erővonalak irányában mozog, akkor alígha fog munkát végezni. Ha elírtad és merőlegesen mozog, akkor meg középiskolai feladatról van szó, a fv.táblában megtalálod a képleteket. Emlékként F=E*Q, vagyis Q=W/E*s. A képletben adott minden...
3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2020. márc. 5. 23:34
4/4 anonim válasza:
"Ha az erővonalak irányában mozog, akkor alígha fog munkát végezni."
Én ezt átgondolnám.