Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a hiba ezekben? Die küche...

Mi a hiba ezekben? Die küche ist gelb, , , , , , , meine zimmer sein ist neben den küche . Meine tisch sein es ist links in der ecke, neben dem bett. Menine haus eine familienhaus.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
sein meg ist mióta lehet egymás mellett?:D azt ragoznod kell!
2010. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és utolsó mondatban pedig nincs ige..
2010. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyesen:Die Küche ist gelb.Mein Zimmer ist neben der Küche.Mein Tisch ist links in der Ecke,neben dem Bett.Mein Haus ist ein Familienhaus.
2010. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Olyan nincs h Familienhaus, az Einfamilienhaus..

2010. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem h: Mein Haus ist ein Einfamilienhaus.
2010. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja,igaz:)Bocsi,sokat felejtettem:/
2010. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Istenem. Ezt te most komolyan írtad? Ennél több hibát akarva sem lehetne elkövetni. Sztem hagyd abba a németet, és tanulj valami könnyebbet!
2010. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is nagy-és kisbetűk használatára oda kellene figyelned, minden főnév nagybetűvel kezdődik (Die Küche ist gelb), és a névelőket is alaposabban tanulmányoznod kellene, és az azokhoz tartozó többi mondatrészt (Mein(e?) Zimmer ist neben den Küchen!! Nem meine, mert a Zimmer névelője das, és az pedig mein).
2010. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!