2019. dec. 11. 19:04
2/3 anonymousreview60 válasza:
Igen, annyi. 3*D*x1 = 2*D*x2
3/3 A kérdező kommentje:
Ó.
Én meg úgy számoltam, hogy DX1/3=DX2/2
2019. dec. 11. 19:30