Egy kondicionáló teremben használt rugós expanderben három egyforma, kivehető rugó található. Az egyik sportoló 24cm-rel tudja megnyújtani az expander 3 rugóját. A. ) Ugyanekkora erővel mekkora a megnyúlás, ha csak 2 rugó van? (36cm)


2019. dec. 11. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen annyi.
2019. dec. 11. 19:06
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
63%
Igen, annyi. 3*D*x1 = 2*D*x2
2019. dec. 11. 19:24
 3/3 A kérdező kommentje:

Ó.

Én meg úgy számoltam, hogy DX1/3=DX2/2

2019. dec. 11. 19:30