[link]

2019. nov. 28. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

1, sorosan vannak kapcsolva, így az eredő ellenállás az összes ellenállás összegével egyenlő.


2, d, mert ekkor a harmadik ampermérőn nem halad keresztül áram.


3, a teljesítmény egyszerű képlete P = R*I². Ide helyettesítsd be az értékeket, majd fejezd ki az I-t. Ha ez megvan, az I-t helyettesítsd be az U = R*I képletbe.

2019. dec. 1. 02:14