#Maatematika
2019. nov. 24. 13:55
1/1 anonim válasza:
x + y = 76
4x + 11 = y
x + 4x + 11 = 76
5 x = 65
x = 13
13 + y = 76
y = 63
Tehát a nagyapa 63-13, azaz 50 évvel idősebb.