(12-gyök12)/6
Elvileg 2/(gyök3/3) a megoldás.
2019. nov. 9. 21:21
2/4 anonim válasza:
Akik olyan ügyesen lepontoztak, írják már le akkor a megoldást. :)
3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Én tuti nem pontoztalak le, zöldet adot. Azt el tudod még mondani, hogy a gyök12-t mi alapján lehet átírni 2xgyök3-ra?
2019. nov. 10. 10:50
4/4 anonim válasza:
Gyök(ab)=gyök(a)gyök(b)
Szóval gyök(4*3)=gyök(4)*gyök(3)