Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy TN-C-S hálózat egyik...

V. Péter kérdése:

Egy TN-C-S hálózat egyik fogyasztójánál (L-PE között) 0.8 ohm hibahelyi hurokimpedanciát mérnek. Mennyi hibahelyi áram folyna itt végig testzárlat esetén, ha a fogyasztó névleges feszültsége 3 x 400/230 V, névleges teljesítménye 3.6kW?

Figyelt kérdés
Nos a képleteket használtam, behelyettesítettem, de szerintem valamit rosszul heyéettesítek be. Valaki okos eltudná nekem ezt magyarázni és végigvezetni, hogy mi miért annyi amennyi?

2019. okt. 7. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Hát írd már le, mit számoltál ki...
2019. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Közben rájöttem, ez valami állandó feladat, volt már itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..

Abból a beszélgetésből kiszálltam, mert halvány lila segédfogalma sem volt arról, hogy mi az a hurokimpedancia, honnan kezdjem, a villamosipari óvodából?

2019. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!