műveleti jeleket kell behelyettesíteni a következő számok közé, hogy 0 legyen a végeredmény.
44 4 4 4=0
Köszönöm a válaszokat
2019. szept. 17. 18:59
1/3 Adrian.Leverkuhn válasza:
Ha használhatunk a zárójelet, akkor
(44-4)*(4-4)=40*0=0 jó megoldás.
3/3 anonim válasza:
Hát ez égő. (44-4)*(4-4)
Vagy akármi, csak szorozva legyen (4-4)-gyel.
44*(4-4)/4