Mi a megoldás a következő feladatra?


műveleti jeleket kell behelyettesíteni a következő számok közé, hogy 0 legyen a végeredmény.


44 4 4 4=0


Köszönöm a válaszokat



2019. szept. 17. 18:59
 1/3 Adrian.Leverkuhn ***** válasza:
80%

Ha használhatunk a zárójelet, akkor


(44-4)*(4-4)=40*0=0 jó megoldás.

2019. szept. 17. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
(44-4)/4-4=0
2019. okt. 29. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez égő. (44-4)*(4-4)

Vagy akármi, csak szorozva legyen (4-4)-gyel.


44*(4-4)/4

2019. okt. 29. 11:01