Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szeretnék valakit megkerni...

Anna csengeri kérdése:

Szeretnék valakit megkerni gogy irjon mar egy fogalmazast egy adott temarol a nyarambol mert a fogalmazasra mindig rossz jegyet kapok szoval igen elore is koszonom?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

2019. augusztus 15. csütörtök


Délelőtt épp a szemetet vittem le a kukákhoz amikoris a bokor mögül előugrott a szomszéd Lacika (1 évvel fiatalabb nálam) és megkérdezte hogy megnézheti-e a nunimat. Meglepetésemben szóhoz se jutottam, és elfordultam tőle, de kiejtettem a szemeteszsákot, amiből kiborult minden. Mikor lehajoltam hogy összeszedjem a szemetet, a szoknyám kicsit felcsúszott és a bugyim recsegve kettészakadt. A hatalmas lyukból teljesen kilátszott mindenem, miközben Lacika leesett állal, szájából kilógó nyelvvel bámulta! Az izgalom hatására az összes vér kiszaladt a fejéből (nem tudom miért) és ájultan eldőlt, mint egy szobor. Mégpedig pont abba az irányba, ahol én szedegettem a földről a szemetet, fenekemmel épp felé nézve! A kinyújtott nyelvű Lacika feje pedig pont olyan ívben esett, hogy...


Na jó, innen már te is be tudod fejezni!

2019. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetsz érte?
2019. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mit csináltál a nyáron? Utaztál valahova?
2019. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!