Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségügyi alkalmassági...

Egészségügyi alkalmassági vizsgával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

sziasztok!


NYME-AK-ra jelentkeztem és kérnek a szakhoz, amire jelentkeztem egészségügyi alkalmassági vizsgálatot.


az Egyetem honlapján annyit irtak h háziorvossal kell igazoltatni h nincs sem fertőző sem krónikus megbetegedésem.


a dokim irt egy sima igazolást adó papirt, amire ráirta hogy ezekben a betegségekben nem szenvedem.


másik Egyetem honlapján olvastam h ott 1 éven belüli tüdőszűrési vizsgáltarol is kérnek papirt...na most én nem csináltattam ilyen az utóbbi 1 évben és nem is küldtem el, mert ugye az AK honlapján ezt nem irták ki h kérnék.


bocsi h kicsit hosszú voltam, de sztetek akkor elég az, amit az orvos adott egy igazoló papirfecnin?


2010. júl. 7. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem kérték akkor gondolom nem kell, de nem küldtek ki vmi levelet, amiben benne volt hogy mit kérnek? Nekem is kelett eü. alk. és küldtek egy levelet, abban volt hogy háziorvosi papír kell, meg tüdőszűrő vizsgálat.
2010. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!