Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igényelt valaki manapság...

Igényelt valaki manapság egyetemi diákigazolványt? Segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Most végeztem el az első évet a szegedi egyetemen levelező szakon. Eddig nem volt szükségem diákra, de most már sürgős lenne.

Voltam ma bent a tanulmányi osztályon , de zárva volt.

Olvastam a diákigazolványról a weboldalán, de ott nincs túl sok konkrét dolog.


A kérdéseim:

- Mennyiben kerül most a diákigazolvány igénylése, és kb mennyi idő alatt kapom meg?

- Hogyan lehet utólag igényelni? (beviszek egy képet, kitöltöm a lapot, befizetem a csekket és kész?)


2010. júl. 2. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

1. 1500 Ft Egyetemen a diákigazolvány. Hogy mennyit ülnek rajta ez nagyon változó. Nálunk volt aki 2 hét alatt megkapta, de volt olyan is aki fél év után sem...

2. Igen.

2010. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ebben az időszakban igényeled, akkor lehet sok idő lesz, mert ált. ilyenkor csinálják az új középsulisoknak, egyetemistáknak...
2010. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Akkor jobb lesz a lehető leghamarabb megigényelni. :)

2010. júl. 2. 21:32
 4/4 SzilKa ***** válasza:
1600 Ft-ba kerül, űrlapot a TO- kérj, kitöltöd, csekket befizeted, visszaviszed a lappal együtt a TO-ra. Vigyél magaddal igazolványképet, ha színes, legyen világos háttere. Ha azonnal továbbítják, másfél hónapba telik, mire küldik az Állami nyomdából a TO-ra a legyártott igazolványt. Viszont erre az időszakra kérhetsz ideiglenes diákot is, ahhoz is kell 1 db igazolványkép, illetve van díja is, nálunk pl. 360 Ft és 5 perc alatt elkészül. Az ideiglenes diák 60 napig érvényes.
2010. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!