Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Ha ezeket a szakmákat...

SOS! Ha ezeket a szakmákat elvégzem, akkor könnyebben találhatok majd munkát?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az,hogy logisztika szakra jelentkezek,ami ingyenes.E

rre épülően lehet elvégezni még négy szakmát,de ezt a négyet már csak fizetés ellenében.

Szóval van az alap a logisztika,erre épülően lehet elvégezni a targoncavezetőt(nem értem,hogyan kapcsolódik ide,de ez most nem is lényeg),továbbá:

-nemzetközi szállítmányozási ügyintéző

-Kereskedelmi ügyintéző

-Marketing-és reklámügyintéző



Érdemes pénzt áldozni ezekre a (további)képzésekre?

Érek el velük majd valamit?Szóval könnyebb lesz majd munkát találnom?


nagyon fontosak lennének a válaszok,még ma!

Köszi előre is!

Üdv!


2010. jún. 30. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a kereskedelem-marketing-nemzetközi... hát nemtudom, pl egyetemeket/fősulikon ez a vonal a legtelítettebb, szval sztem egy helyen nem OKJ-st fognak felvenni hanem olyat akinek ezen az irányon van diplomája.


Az ingyenest végezdd el, aztán jelentkezz sztem fősulira/egyetemre.

2010. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Igen,én is valami ilyesmiben gondolkozom.

De mára eldöntöttem,hogy elvégzem a logisztikát,a targoncavezetőt,a kereskedelmit és a nemzetközi szállítmányozásit.

Aztán majd meglátjuk,hogy hogyan alakulnak a dolgok 2 év múlva és lehet,hogy majd dolgozom,de lehet hogy még majd továbbtanulok.

Kösziu még egyszer a választ!

2010. júl. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!