Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeség ilyen képzésben...

Hülyeség ilyen képzésben részt vennem?

Figyelt kérdés

OKJ - Dísznövénykertész

ebből megtudnék éllni?


2010. jún. 20. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nemtom... ha már kertész, akkor inkább kertépítőt választanék a helyedben.
2010. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg temetőikertész vagy a 2 in 1
2010. jún. 20. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, esetleg nézz neten álláshirdetéseket, hogy keresnek-e ilyen végzettségű embereket.
2010. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
temetői kertész??:O ilyen is van azta ilyenről nem is hallottam hát hogy a kérdésedre is írjak szerintem kertésznek az a jó ha itthon egy gazdag családnál elhelyezkedik vagy külföldön lásd ismerősöm Hollandiában kertész egész szép fizetéssel szokott hazajárni!
2010. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó megint nem volna máshoz kedved mert kertészkedni nem lehet mindig mert hát télen mondjuk semmi munkád nem lesz max tavasszal vagy nyáron!sok sikert!!
2010. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!