Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már érettségizettek, mennyire...

Már érettségizettek, mennyire húzós a szóbeli része a "megmérettetésnek"?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hét alatt, minden nap délelőtt 11től délután 6ig egyfolytában a kidolgozott tételeimet bújtam, csak arra figyeltem, se zenehallgatás nem volt, se tévé, se számítógép. 4 tárgyóbl megyek holnap szóbelizni, minden érettségim 80% fölött volt írásban, volt ami 90 fölött, mégis kevésnek érzem ezt a tudást! Szüleim is azt mondják, keveset tanultam, és többet is lehetett volna. Szerintetek menni fog?
2010. jún. 20. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell parázni:D én se tanultam sokat és mégis túlszárnyaltam az osztályom stréberjeit. én csak az első tantárgynál izgultam, utána meg már mondtam az elnöknek h hadd mondjam már mert mennék már ünnepelni:D a tanárok segítőkészek, ha jól mondod egyfolytába bólogatnak. sok sikert
2010. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem vészes, én is közül 2 hét alatt készültem fel a 3 tantárgyamra középszinten, mondjuk év közben mindig tanultam, így nem volt semmi ismeretlen benne. Mindegyik szóbelim max pontos lett:) no para! A tanárok jófejek, rendesek és segítenek.
2010. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz.. Én is reménykedek benne ,hogy segíteni fognak, mert ha 0 tanulással (na jó, a 9-es törikönyvet egyszer átolvasgattam a buszon, félalvó állapotban) sikerült 93-mas törit, 88-as angolt írni, akkor ezzel sem lesz baj...
2010. jún. 20. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

óóó, az érettségi... azok a régi szép idők. :-)

Abszolút nem nehéz, tök kedvesek általában a vizsgabizottság tagjai. Ne parázz, minden tételből tudj néhány gondolatot.

2010. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerdán voltam mindenre maximumot kaptam nem nagy szám:D
2010. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!