Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » HÁNY történelem érettségi...

HÁNY történelem érettségi tétel van?

Figyelt kérdés
pontosan hány érettségi tétel van történelemből,irodalomból, németből és kémiából? Valaki segítsen abban is h ezeket hol találom meg...nem kell kidolgozott tétel csak h milyen tételek vannak...Kerestem több helyen is de valahol 100is van van ahol csak 30... Aki mostanában érettségizett biztos tudja pontosan! :) köszönöm előre is
2010. jún. 19. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Általában az iskola tanári kara állítja össze minden tárgyból, a szóbeli tételek nincsenek előre megszabva. Valamilyen előírás gondolom van, hogy milyen témaköröket kell nagyjából átfogni, de azon belül úgy és azt kérdeznek iskolánként eltérően, amit és ahogy akarnak. A variációk száma "végtelen".
2010. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
nem HÁNY, OKÁD.
2010. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez sulifüggő, meg attól függ, hogy milyen szintű.


Nekem középszintű mind, és az összes 20 tételből áll, kivéve a történelem, mert az 21.

2010. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a töri és az irodalom 20, nyelvtan 21 a választott tárgyam pedig 40.
2010. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem is eltérő,nekem:

töri - 20 vagy 21

irodalom - 20

nyelvtan - kb 17

angol - 9

szakmai - 45-50

2010. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Hát akkor én ezt tényleg nem értem mert nekünk csak kis érettségire 20 tétel volt irodalomból amiből jövőre lesz vagy 30...:S és németből meg azt mondták h 40-et kell tudni...:S
2010. jún. 20. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,angolból csak azért 9 mert csak 5-en voltunk rá.Tegnap letudtam az érettségit :)
2010. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!