Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmi kedvem tanulni, pedig...

Semmi kedvem tanulni, pedig holnapután érettségi. Mit tegyek? Valami módszer?

Figyelt kérdés

Még van egy csomó amit nem tudok :(

És ma meg holnap nem ártana tanulni. de ma semmi kedvem..tegnap megtanultam 16 nyelvtan tételt és még a hatása alatt állok :D :D

Nincs valami módszer amivel gyorsan tudnék tanulni?:D ahj.:( :S :)


2010. jún. 19. 11:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Töriből énse sokat.. :D

Infot még 1x se olvastam át.. :S

2010. jún. 19. 19:15
 12/14 anonim ***** válasza:
:D Töriből Az ipari forradalmat akarom, Szent István vagy Az athéni demokráciát. xD A többbiből maximum 10% jöhet össze. xD
2010. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én töriből:

középkori városok

ipari (talán)

kádár

tatárjárás

tavaszi hadjárat

polgári forraldalom

rákosi korszak gazdasága

nemzeti szocializmus

kommunista diktatura kiépitése

max athén de ezt átkell néznem mert régen tanultam és ugyanugy vagyok a reformácioval is..

amit nem akarok: világháborúk ( régen álmomba azt huztam)

meg károly róbert gazdaságát sem.. hidegháborut megkéne tanulni gyorsan :D

dunaujváros helytörténetét egyenesen rühhelem..akárcsak a dualimus gazaságát.. :D szóval van még pótolni valo..azaz lenne..

2010. jún. 19. 22:17
 14/14 anonim válasza:
én töriből szívesen húznám az I.világháborút,a háromrészre szakadt Magyarországot,tatárjárást,államalapítást:D szóval az ilyen egyszerűeket:D
2010. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!