Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmi kedvem tanulni, pedig...

Semmi kedvem tanulni, pedig holnapután érettségi. Mit tegyek? Valami módszer?

Figyelt kérdés

Még van egy csomó amit nem tudok :(

És ma meg holnap nem ártana tanulni. de ma semmi kedvem..tegnap megtanultam 16 nyelvtan tételt és még a hatása alatt állok :D :D

Nincs valami módszer amivel gyorsan tudnék tanulni?:D ahj.:( :S :)


2010. jún. 19. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

de. Menj ki a levegőre, fuss agy kicsit! Fél órát legalább. Aztán igyál meg 3 dl 100%-os narancslevet, húst, és csokit, de csak kevés húst.

Nem lehet folyamatosn tanulni, szánj egy órát a testedre! Be fog jönni, megtérül a kieseés.

2010. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ááá én is kedden érettségizek és még kb 10 tétel van amit nem tudok:S de már semmi energiám és kedvem tanulni...:(
2010. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is hétfőn megyek. Szerencsére már tudom az összeset. Én lementem sokszor sétálni vagy feláltam tornázni, sok folyadékot ittam, szőlőcukor és csoki. Nyisd ki az ablakot, Tv kikapcs és próbálj csak az anyagra koncentrálni.
2010. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tanulj. Én se tanultam, és nem bántam meg. Törihez pl. adtak 3 oldal forrást. 10 percig beszéltem róla :D
2010. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ok a törihez tényleg jó,h van forrás,de a magyarhoz milyen segítség van?
2010. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi.:):)

Öö... .. magyarhoz max a verselemzésekhez van a szöveggyüjtemény... ahj. még magyarból kb 5 van amit nem tudok :( Ugye nem azt fogom kihuzni?:D

2010. jún. 19. 14:23
 7/14 anonim válasza:
én most szenvedek Babitscsal áááá nem megy,én is nagyon remélem,hogy nem ezt fogom húzni,jobban örülnék egy Ember tragédiájának:D
2010. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
az
2010. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Huu én arra még ráse néztem :(

ahj, azt nagyon nem tudom..

én Adynak örülnék, vagy Isten hozta őrnagy úr c. film elemzésének... esetleg József Attilának..

2010. jún. 19. 18:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, meg bírod még tanulni azt, vagy olvasgasd, hogy megragadjon valami. :D

Én most nézem Az aranyembert filmen, azt sem tudom, hogy miről szól. Egy novellát, megfilmesített sz@rságot sem akarok húzni, szurkoljatok! :D


Adjátok nekem Babits-ot, azt szívesen húznám! :D

Jöhet még Kosztolányi, Ady, Petőfi, Madách, Sütő, Móricz, Mikszáth, Arany... reménykedem... :D

Én szerdán leszek, ha minden igaz! :D

Töriből, bioszból semmit nem tudok. xD

2010. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!