Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a jelentkezés...

Mi van akkor, ha a jelentkezési lapon csak annyit írtam be a szakokhoz, hogy pl. ELTE-germanisztika szak?

Figyelt kérdés
...A szakirányt meg elfelejtettem odaírni, mert azt hittem, hogy az egyértelműen a német szakirányt jelöli. De mostanában olvastam, hogy van pl. néderlandisztika és skandinavisztika szakirány is. Most akkor mi lesz?
2010. jún. 16. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez a képzési rend szerint is valóban szakirány (nem ismerem az ELTE képzési rendszerét), akkor csak később, a képzés során tudod felvenni.
2010. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

sztem is

szakirányt még nem választhtsz

2010. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tuti nem?


[link]

2010. jún. 16. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
szakirányválasztás a legtöbb iskolában, ami 7 féléves, a 3. félévben van, azt hiszem, legalábbis nálunk úgy volt, nem előre kell választani, az biztos!
2010. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor úgy tűnik megnyugodhatok. :)
2010. jún. 16. 14:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 16. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de szerintem inkább ne nyugodj meg! Én pl. szlavisztika-orosz szakirányra jártam, de arra így is kellett jelentkezni, mert a horvát szakirány gyakorlatilag teljesen más szakot jelentett. Lehet, hogy germanisztika szak sem létezik önmagában. És igen, nekünk is kellett választani később, de nem szakirányt, hanem specializációt vagy minor szakot... Persze előfordulhat, hogy az ELTE-n más a helyzet, én a PTE-re jártam. Mindenesetre a reg. levélben vagy felvin ellenőrizd, hogy milyen szakirány van ott, mert nem mindegy!
2010. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most találtam meg a regisztrációs levelet, és úgy tűnik minden rendben van:

ELTE-BTK germanisztika-német szakirány

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszát!

2010. jún. 16. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért biztos, ami biztos lépj be felvin E-felvételibe (regelsz felvire, kérik az iktatószámodat és az e-mail címet, amire küldenek egy biztonsági kódot és azzal beléphetsz) és nézd meg ott is :) (jelentkezéseim menüpont)
2010. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!