Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanuljak vagy...

Mit tegyek? Tanuljak vagy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Két évig jártam egy felsőfokú OKJ-s képzésre(nappali rendszer, ingyen) Minden modulvizsgámnál sikerült az írásbeli, és a gyakorlat is. Ma az egyik modulból megbuktam szóbelin(hozzátenném, nem teljesen jogosan, de ez most mindegy a kérdés szempontjából). Pótvizsga csak októberben lesz, sőt az is lehet hogy csak egy év múlva.

Most akartam munkábaállni. De így nem tudom. Ha beleírom az önéletrajzomba hogy egy szóbeli modulvizsgám még hátravan van esélyem hogy felvesznek valahova? Vagy csak olyan helyekre jelentkezzek ahol érettségi is elég?

Esetleg kezdjek bele egy egy éves középfokú OKJ-be? Mivel még nincs szakmám, akár ingyen is csinálhatnám. És akkor két szakmám lenne egy évben. De valahogy most úgy el vagyok keseredve, hogy ha a tanulásra gondolok rosszul vagyok. Munkahelyet meg ki tudja találok-e így.

Ti mit tennétek?

21/L


2010. jún. 14. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is ne keseredj el, nem dől össze a világ, mert egy évet csúszol. Szerintem próbálj meg a nyáron munkát keresni, hátha találsz vmi olyat, ami tetszik, ha meg nincs semmi, szeptembertől megint tanulhatsz, lesz két szakmád jövőre, és több esélyed munkát tanulni. vagy egy év alatt tanulhatsz nyelvet is, ami megint csak hasznos.
2010. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jólesett. Nehéz nap ez nekem.:(
2010. jún. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!