Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanuljak vagy dolgozzak?

Tanuljak vagy dolgozzak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem egy 2 éves OKJ-t (idegenforgalmi szakmenedzser),de sajnos későn jöttem rá,hogy nem lehet vele elhelyezkedni,nem sokat ér.Szerintetek keressek munkát, és hagyjam ott a sulit,vagy végigcsináljam?(Mindenképpen szeretnék még tanulni vmi mást,csak év közben nem sok lehetőségem van egy új sulit elkezdeni)
2010. nov. 1. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy OKJ nem olyan komoly, hogy ne tudjál mellette dolgozni... Tudom, mert van velük bőven tapasztalatom. Legfeljebb akkor kellene abbahagynod, ha valami értékesebb OKJ-t tanulnál, amit még fizet az állam.
2010. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Hát az enyém mellet például lehetetlen dolgozni,rengeteg órám van és nagyon szar orarendem,olyan munkahely meg nincs ahol én mondom meg minden nap,hogy hányra megyek és hány orát dolgozok..Ez mondjuk nappali tagozat,és fizeti az állam. Levelező mellett simán lehet dolgozni.

Kérdező szerintem ha úgy gopndolod nem sokat ér ,hagyd ott ,dolgozz valamit gyüjts pénzt. És tavasszal vagy jövő ősszel elkezdheted az újat.

2010. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!