Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van hat tételem amit sehogysem...

Van hat tételem amit sehogysem tudok megtanulni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Madách: Az ember tragédiája

1. vh

2.vh

nagy gazdasági világválság

társadalmi változások a dualizmus korában

ráadásul maxra kell magyarból is és töriből is érettségiznem

szerdára kellene tudnom.


2010. jún. 13. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig ezek nagyon jó tételek. Nekem is volt néhány olyan töritételem, amit gyűlöltem, a végére viszont majdnemcsak azokat szerettem a legjobban. A lényeg, hogy átlásd őket, lásd az összefüggéseket, logikusan építsd fel. Ne akarj mindenáron egy csomó évszámot bemagolni,azok nagyrésze úgyis benne van az atlaszban. Madách meg. Remélem olvastad a művet. Ha nem, esélyed sincs megtanulni. Sok sikert!
2010. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt az egész mai nap meg a hétfő és a kedd. Ha ezalatt nem tudsz 6 vacak tételt megtnaulni...
2010. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

holnaptól már ismételni szeretnék.


hát nem olvastam a művet:$elkezdtem de unalmas volt:S:D

és meg sincs

2010. jún. 13. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha esetleg arra vetemülnél:


[link]


Itt el tudod olvasni,amúgy ne nagyon fűzz reményeket ahhoz a tételhez.


Első

2010. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ah?? mi az h unalmas volt? :D

csak van valahol egy elemzés róla, azt olvasd el meg néhány adatot Madáchról azt kész.

de ha nem kell sehova a magyar, akkor hagyd a fenébe.

2010. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megvan az elemzés,sőt a helyszínek rövid leírása is,de egyszerűen nem megy a fejembe.ez van a kettő világháborúnál is.pár dolgot megjegyeztem belőle,de se logikai úton felépíteni nem tudom,se az évszámokat,se h hogyan követték egymást az események.
2010. jún. 13. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán meg tudod tanulni, ne légy má' ilyen:))) Nekem is mára még van 4 tételem, összeszorítom a fogam és legyűröm:D


Egyél csokit az segít:))) Fog menni...Ha nagyon nem megy, akkor napi egyet tanulj meg közülök. Egyébként ha akarod szívesen segítek átbeszélni ezeket skypon. Nekem is jól jönne..de megtanulni helyetted nem tudjuk.


Lány vagy fiú vagy egyébként?

2010. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elöző: napi egy az kevés, de a lényeg az, hogy oszd el, hogy ne egyszerre legyen
2010. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2010. jún. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!