Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek be érettségizni,...

Ha nem megyek be érettségizni, milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Nem sikerült felkészülnöm, azt tervezem, hogy egyszerűen nem megyek be, az összes tanár sms-eket ír ma nekem, hogy betartson. jövőre leérettségizek. Ilyenkor mi történik? Magántanulóként lerakhatom ezt az egy évet még egyszer? Kérlek ne próbáljatok rábeszélni, hogy próbáljam meg, kultúrált válaszokat kérek. Már tudom, hogy hülye vagyok, nem szükséges leírni.
2010. jún. 13. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nahh, helyes :) Aztán majd kérünk beszámolót, engem pl. tényleg érdekel hogy sikerül :)


Amúgy én ma voltam, a magyarom 45 pont lett az 50ből (igaz, jó tételt húztam)

német 30/33, töri meg max pontos (de arra tényleg tanultam mondjuk)

Szóval ez az érettségi tényleg nem olyan vészes, és a tanárok nagyon jóindulatúak :)


19/L

2010. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nos... bementem. Nekem nem pontoztak, holnap derül ki. Minden megvan, de az angol még kétesélyes... lehet, hogy megbukok :(
2010. jún. 14. 21:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Húztál póttételt, édesem? Nem húztál! Nem buktál meg, ne sajnáltasd már magad és köszönd meg, hogy bezavartalak! Mert ha magadra hallgattál volna, most nem lenne érettségid. A köszönet mellé azt is írd meg, hány pont lett az angol írásbelid. Fix, hogy az összesített legalább hármas. (A marhát meg nem a szellemi képességedre írtam, hanem azért, mert azon gondolkoztál, hogy nem mész be.)
2010. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Húztam póttételt és úgy bocsátottak utamra, hogy majd akkor ezt még átbeszélik inkább.


Jelen voltál, édesem?

Hagyjuk már ezt.

2010. jún. 15. 21:51
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, és köszönöm, hogy bátorítóan hatottál rám.
2010. jún. 15. 21:52
 16/16 anonim válasza:
100%
sikerült végül?:D
2014. jún. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!