Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a fősulis...

Hogy bírjátok a fősulis vizsgaidőszakot? Tudom h tanulnom kéne de nem tudok koncentrálni. Hiába olvaok nem marad meg szinte semmi. Meg szorgalmi időszakban sem tanultam rendszeresen. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Az a baj h egy hónap alatt 8 vizsgám van és van olyan amiből el sem tudok menni előre láthatólag egyszer sem mert 1-2-ből újból kellett mennem és ezért már nem fér be más. Csak ez a sok (4 db) kemény tufos tárgyak ne lennének....22F
2010. jún. 11. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából csak azért szenvedek, mert olyan kamu tárgyakból is vizsgáznom kell, amit egy az egybe a hallgatók megfingatására/kínzására találtak ki, hogy a semmiért beseggeljünk párszáz oldalacskát.

Emellett itt a nyár, tombol a hőség én meg rohadok otthon a könyv fölött. De remélhetőleg már csak 2 vizsgát kell túlélnem

19/L

2010. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha valakinek van valami jó kis ötlete megoszthatná, már el vagyok keseredve :(
2010. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

1. vagyok

Igazából már sztem itt csak túl kell élni. Minél előbb végzel és csinálod meg, annél előbb elfelejtheted és mehetsz nyaralni, strandolni, bulizni vagy csak aludni egy hetet. Én mindig azt mondom, ha már nem tanulsz, legalább puskád legyen. Ha azt megírod, pár dolog már úgyis megragad. Többiekkel össze kell dolgozni és megcsinálni a dolgokat.

2010. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem szigorlatok vannak, puska kilőve... és mivel osztatlan képzésben vagyok, még aug. vége is vizsgaidőszak, szal kilátástalan :(
2010. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen nem könnyű..De ti a szorgalmi időszakban is szoktatok tanulni? Vagy egyátalán h tanultok??
2010. jún. 11. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is megszívtam most, minden hétre jutott 1-2 vizsga. Jövőhéten hétfő-kedd-szerdára jött össze és csütörtökre egy szigorlat. És ilyen melegben rettentően tele van vele a bögyöm... Lassan már nem érzem, hogy elég lenne hozzá az agyi kapacitásom. :D
2010. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek én szorgalmiban sosem tanultam vizsgákra. Le voltam foglalva a gyakorlatokkal, jegyzőkönyv írással, gyakorlati zh-kal, és diplomamunkához laborban dolgozással. Jó, lett volna még időm, de nem tanultam előre :(
2010. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én pénteken államvizsgázom,és sz*rul állok:(
2010. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért sok sikert az államvizsgához...
2010. jún. 12. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!