Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom, jó kategóriát...

Nem tudom, jó kategóriát választottam-e a kérdésemhez!?! Alvás közben tárolódik?

Figyelt kérdés

Szóval nagyvizsgára készülök, jövő héten lesz a szóbeli. 25 tétel, és elég húzósak (hosszú,tömény,száraz:S) Nagyon sokat készülök rá,már az agyam kivan teljesen, állandóan ez jár a fejemben,nem birom kikapcsolni. Hajnalban is valamira felébredtem (a meleg is közrejátszott) és félálmomban is a tételt mondtam fel,de nem hülyeségeket,mert emlékszem rá.

Ilyenkor "raktározódik" az agyamban a sok infó?? Kicsit izgulok,hogy menni fog e a vizsga (bár 4-5ös tanuló vagyok,de akkor is bennem van a drukk:D)meg hogy lesz e elég időm még átnézni az egészet. SOkszor úgy érzem,hogy már nem is tudom,elfejeltettem teljesen..a szokásos..:) De talán,ha már álmomban is tételt mondok fel, annyira nem lehet rossz a helyzet!


2010. jún. 11. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:

És még arra lennék kíváncsi, hogy veletek volt e már ilyen?

Köszi a válaszokat:)

2010. jún. 11. 13:58
 2/3 anonim válasza:

probálj picit nem idegeskedni,főleg ha nem vagy rossz tanuló..kár izgulnod :) vagy probálj meditálni,vagy ajánlom agykontrollt mert memóriád is erősiti.. ha gondolod nézz utána :)

Vizsgák miatt meg nyugi de én drukkolok,majd ird meg sikerült-e :)

2010. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy:)megírom persze. Nem idegeskedem pedig, mert úgy állok hozzá, hogy meglesz tuti, az írásbelim 92%os lett, úgyhogy nincs miért paráznom.De akkor is a 25tételből van vagy 5 amit nem húznék, mert nem tetszik, biztos meglenne a 2es, ha belehúznék,de nem akarok. 4esnél rosszabbat nem akarok felelni, biztos ez van a dolog hátterében:) Kicsit maximalista vagyok:D

Feltétlen utánanézek!Köszike:)

2010. jún. 11. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!