Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak egy hajszál...

Miért mindig csak egy hajszál választ el az ötöstől?

Figyelt kérdés
Miért kapok szinte mindig csak 4est? Mi az a plusz ami még kell? Másoknak hogy megy az ötös? Tanulok én, jó fejem is van, de vmi mindig hiányzik. Nincs meg az a plusz mint másokban. Elegem van már, kiábrándultam az egész oktatási rendszerből. Mindig csak azok érvényesülnek akik állandóan nyalnak. Én nem állok be a sorba.
2010. jún. 11. 13:40
 1/5 anonim válasza:

1. kérdésedre azért mert balf*sz vagy

2. kérdésre azért mert nem tanulsz rendesen

3. kérdésre az a plussz ami még kell azaz ész.

Ja és ha tanulsz és jó fejed van akk mért kapnál négyest -.-? szánalom...

2010. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

azért mert ha ötösöd lenne ugyan ezt mondanád a hatosra is

8)

2010. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oktatási rendszerhez a problémádnak semmi köze! Gondolkodj! A RENDSZERHEZ? Neked konkrét tanárokkal, nem rendszerrel van dolgod. Talán itt van a lényeg. Nem látod meg a dolgokban az összefüggéseket, a lényeget. Lehet, hogy emiatt "beskatulyáztak", amiből nehéz kitörni. Javaslom, hogy beszélj a "problémás" tanárokkal, kérjél tanácsot, éppen tőlük! Biztos vagyok abban, ha valóban jó fejed van, segíteni fognak.
2010. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bitos a tanároddal van valami gond
2010. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mit izgat ez van ne gondolj rá és úgy könnyebb engem 2* meghúztak Excelből és mind a kétszer 1 ponton idegesítő de ha nem gondolok rá nem fáj.
2010. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!