Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolával kapcsolatos a...

Főiskolával kapcsolatos a kérdésem, aki tudja írja meg a választ. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
KJF-re járok utolsó félévemet nem tudtam megcsinálni fiam született, két passzív félév után most folytatom szeptemberben, be kellett fizetnem 28500 ft alapdíjat,10000ft pótdíjat és most írtak h tantárgyanként még plusz 18300 ft-ot kell még befizetnem.volt elmaradásom más tárgyakból 3-és így 210ezer ft-ot kell még utalnom.Ez tényleg így megy??Elég komoly összeg...több mint ha tandíjat kellett volna fizetnem mert az "csak"215ezer.
2011. aug. 30. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ez így lehetséges sajnos... Egyébként megkérdezhetem, hogy melyik szakra jársz ahol ennyi a tandíj?
2011. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de vannak itt olyan összegek, amelyeket akkor is meg kellett volna fizetned, ha költségtérítésesre jársz. Gondolom, nem érhet meglepetésként, hogy ez lett a következménye az eddigi tanulmányaidnak és a két passzív félévnek.
2011. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ausonia ***** válasza:
tantárgyanként, és ilyen sok??ez nekem fura.persze nem azt mondom, hogy lehetetlen, de fura.nálunk például kreditenként kell fizetni, és azt hiszem 6 ezer Ft.tehát egy tárgy maximum(kreditértékétől függően)lehet annyi,amennyi te fizetnél egy tanegységért.
2011. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ez a Kodolányi János Főiskola komm.és média szakja.kedves második 6 befizetett félévem van ez 6szor 215 ezer-és akkor még plusz a mostani...igenis meg vagyok lepve mert én is ugy tudtam az összegekről mint kedves utolsó válaszoló-felháborítónak tartom ezt a módot,arról nem is beszélve h ha lojálisak lettek volna hozzám mikor pocakkal jártam be és próbáltam vizsgázni akkor valószinűleg csak a szakdolit kellene most pótolnom, de a sok tanár közül egy volt aki segített és megértő volt a többi csak annyit mondott h várni kellett vna a gyerekvállalással..:?!és itt zárójel bezár.

tantárgyanként 18300ft....hihetetlen.

2011. aug. 30. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre van a dékáni méltányossági...
2011. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!