Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a tanárom nem...

Mit tegyek, ha a tanárom nem hajlandó rendesen tanítani?

Figyelt kérdés
Számvitel tantárgyról van szó, számomra nagyon fontos lenne a könyvelési ismeretek elsajátítása és a többi, viszont a kedves tanárom nem hajlandó tanítani. Van, amikor csak kimegy óráról, vagy épp a fél órát azzal töltjük, hogy fekszünk a padon, ő pedig csak üldögél és sétálgat. Korábban nagyon szigorú volt, de az igazgatóság rászólt, hogy legyen lazább, ő pedig megsértődött, és ezzel áll bosszút.

2018. márc. 27. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha az igazgatóság ezt kéri, akkor ezt kell csinálnia.
2018. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fél osztályokat buktatott, jó hogy mondták neki, hogy vegyen vissza, de azért tanítani kéne
2018. márc. 27. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ezek szerint nem arról van szó, hogy nem lenne képes tanítani. Szerintem menj oda hozzá, és mondd el neki, hogy neked ez igenis fontos lenne, szeretnél ebben fejlődni, hogy adjon esetleg olyan szakirodalmat, feladatokat, ami alapján jobban megérted. Szerintem értékelni fogja, és segíteni fog.
2018. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, írtam is a kérdésben, hogy "nem hajlandó" :) ehhez még bátorságot kell gyűjtenem, eléggé megalázós a tanár. de köszönöm a választ!
2018. márc. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!