Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1. mikor fogom megtudni az...

1. mikor fogom megtudni az emelt szintű szóbeli pontszámaimat? 2. olyat lehet csinálni pontszámításnál, hogy csak a tanulmányi pontokat vesszük figyelembe? 3. ha jövőre újra csinálnám az érettségit az hogy zajlik? Kell érte fizetni (4K,1E). Köszi

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Emeltet akkor, mikor kapod az érettségi bizid, szóval a legvégén, mikor végzel.

A pontokat kétféleképpen számolják, azon módon, amelyik neked jobb (évvégijegyek+érettségi átlag+2felvételitárgy+pluszpont VAGY 2felvételi tárgy * 2 + plussz pont)

Mindent újra csinálnád? Elég mazochistán hangzik. De ez ügyben nem tudok segíteni, bocs.

2010. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Az összes szóbeli után, mikor megkapod a bizit.

2. NEM!

3. Visszamész a sulidba és jelentkezel ott, vagy az OKM-nél, és akkor beosztanak vhova. De fizetni kell érte.

2010. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tehát ha én bemegyek és megkérdem az emelt eredményem nem fogják megmondani? ( nem az én sulimba toltam)
2010. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Max a tanáraid, ha ismerik a vizsgáztatókat, akk megkérdezhették volna. Enyémek ezt csinálták. Meg ezt is eleve csak aznap lehet, mert elkönyvelik, lezárják, szóval akkor se tudnák megnézni neked, ha akarnák.
2010. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak a tanulmányi pontokat?

Elég érdekesen alakulna a ponthatár, mert akkor majdnem minden 460 körül lenne...

2010. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért mikor küldik el a vizsgáztatók az eredményt a sulimnak? (múlt hét pénteken voltam)
2010. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, hogy nem csak a tanulmányi pontokat nézik. A mi gimink elég erős, húzós osztályban voltam. Erős hármas, gyenge négyes tanuló voltam. (az érettségijeim négyesek, ötösök) Ezzel szemben néhány iskolában sokkal alacsonyabb tudásra lehet kapni jobb jegyet. Legalább az érettségi központi, így nem lehet kijátszani a rendszert:) Bár erre is tudnék példát mondani...
2010. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hali, nekem is ez volna a problémám, h nem tudom mikor kapom meg az emelt szóbeli eredményét, megfejelve azzal, hogy már 2 éve érettségiztem, ergo már nem kapok bizit csak tanusítványt. Amúgy nem kell fizetni, ha újra akarsz érettségizni, én pl szint emelőztem, ill javítottam is, ingyen persze.
2010. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már van érettségi bizid és nem kellett fizetni? Ez új. Nem akkor csináltad még, amikor suliba jártál?

Ha már nem jár vki középsuliba, akkor igenis fizetni kell érte..

2010. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha középiskolával van jogviszonya (pl. okj képzés), akkor elméletileg nem kell fizetni.

Nekem ezt az egyik tanár mondta, haverom most volt két ismétlőt, neki se kellett. Nem tudom, hogy hány alkalomig van ez.

2010. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!