Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pontszámításnál ezt figyelem...

A pontszámításnál ezt figyelembe vették?

Figyelt kérdés

Felvi,hu-n regisztráltam és 362 pontom lett végső soron.. Az egyik státuszomban oda volt írva h "feldolgozás alatt van a 12. év végi bizim" mivel azt pótlással küldtem be később.Ez OK.Úgy is feldolgozzák még majd a pótlással beküldött jegyeket.


Gondoltam ha feldolgozzák a bizim picivel több pontom lesz, pár nap múlva megnéztem és kiírta h "feldolgozva" és maradt a 362 pont. Úgy gondoltam h ha azokat a jegyeket is belszámítják más lesz a végeredmény.


Végül is ha bárhol utánaolvasok a pontszámításhoz ugyanúgy beleszámolják a 12.-es jegyeket is, az is a pontszámítás része, nem értek h akkor miért maradt ugynannyi az eredmény.


Változnia kellett volna a pontomnak vagy ez így helyes h maradt annyi amennyi? Köszönöm ha segítesz!


2011. júl. 20. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a duplázás kedvezőbb volt neked, így azért ugyanannyi a pontod.
2011. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lehet..bár reménykedtem..köszönöm a választ, előbb is néztem ugyannyi :-( ezt már tudom h alapra kevés max OKJ. Majd holnap kiderül:S
2011. júl. 20. 10:22
 3/9 ava87 ***** válasza:
Igen, biztos, hogy ha az évvégi jegyek alapján plusz az érettségi alapján számították volna a pontokat, akkor kevesebb lenne, mint így, ezért nálad maradt az érettségi pontok kétszerezése, mert az lett a kedvezőbb. Így természetesen az eredmény sem változott, hiszen ezt már korábban meg tudták jeleníteni.
2011. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyazon napon nézted, hogy feldolgozták, és a pont nem változott?


Ha jól emlékszem írja az e-felvi az oldalsó sávban, hogy a feldolgozás utáni napon fut át a rendszeren az eredmény, tehát elvileg holnap kellene más pontot látnod, ha úgy több lenne. Egyébként meg kalkulátorral kiszámolod, kitöltesz mindent, és kiírja a pontodat, legkedvezőbb számítással. Esetleg még telefonálhatsz is nekik, de ügyfélfogadási időben, azon kívül nem tudod elérni őket :)

2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kalkulátor az sz@r, kiszámoltam vele és kevesebb jött ki mint amit felvi.hun kiírtak, meg a kalkulátorban nem pontos a választott tárgyam neve, és nem engedi a %-t megjelníteni...inkább beregiztem h biztosat tudjak, de akkor vszínű dupláztak mert ugyanannyi az eredmény.


mind1 mostmár...már a gyomrom nem bírja csak, tudom h alapról már lecsúsztam de az OKJ-ban bízok!:D

2011. júl. 20. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hova szerettél volna menni?
2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
BKF- kereskedelem-marketing, tavaly 412 körül volt az állami, fizetősre nem tudnák menni sajnos, plusszpontom nincs nem vagyok s ehátrányos helyzetű, se terhes, nyelvvizsgám sincs ,bár szerettem volna de anyagi okok miatt nem lehetett:( még az osztálytársamnak se biztos h meglesz akinek 380 körül van a ponja.
2011. júl. 20. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem próbáltad meg akkor az emelt nyelvi érettségit? Főleg így, hogy duplázol, semmi vesztenivalód nem lett volna.

Persze utólag mindenki okosabb...

2011. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem próbáltam, jobb is am, 1 valaki ment tőlünk és 3-as lett neki pedig 5-s angolos, nagyon nehéz volt az emelt.
2011. júl. 20. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!