Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az összes...

Hogy sikerült az összes érettségitek?! [most már mindenki tudja a sajátját]

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 12:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szia,én idegen suliban teszem így passz ki a tanár:D

De egyáltalán nem érdekel:D

Orosz felső szóbelire sem tanultam semmit és 100%os lett a Rigó utcai.Szal bízom benne hogy a közép orosz nem szúr ki velem:)

Szal nekem nincsenek tételem de tételsorom sem,viszont,ha szeretnéd vagy bármi kérdésed van szívesen segítek:)

2010. jún. 7. 19:25
 12/20 anonim ***** válasza:

az szép

én a saját sulimban érettségizem, és megkaptam a tételeket, de hát úgysem fogja senki sem éretni XD

De azért megköszönném, ha írnál egy MSN címet privátban!

Kösziii

2010. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hogylehet hogy hétfön érettségiztek?nekem 23.ánlesz
2010. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem is 21.-ei héten lesz a szóbelim SAJNOS, pedig már nagyon túl akarok lenni rajta, elegem van az egészből!!! Irigylem azokat akiknek már jövőhéten lesz!
2010. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

mi 16án kezdünk.

nekem eddig:

magyar:73°%

töri:74%

matek:46%

angol:92%

olasz:77%

2010. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát én örülnék neki, ha később lenne.

Ráadásul én rögtön hétfőn az első 3-ban biztos benne leszek :S És még egy rakás tételem meg sincs...nah inkább megyek is tanulni -.-"

2010. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én 23.án érettségizem és egytételem sincs:Sésmégnemtanultam semmit és kettes tanulo vagyok,alaptudásom nulla,nemtom milesz igy.:S:S:S:S

Az irásbelik 50-70%között sikerültek angol info kivételes 80-78%.

De nemtudom:SSztetek napi 15 tételt beleheet nyalni ha reggel 10től este 11ig tanulom?


DEb'sszameg itt a gyönyörű idö mais strandoltam napoztam,csajoztam,kia f'sz akar tanulni????????

2010. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

sztem senki sem akar, de muszáj

ez van - sajnos :(

2010. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem 60 tételem van, és egyre jobban haladok velük. Már csak 10 nincs kb kidolgozva, a többi megvan! Persze még meg is kéne őket tanulni, az már nagyon nem akaródzik. Úgy szeretném ha túllehetnék rajta jövőhéten, komolyan már az sem érdekel, hogy fog sikerülni, csak legyen vége az egésznek! Gondolom mindenkinek sok kedve van 35 fokban tételeket tanulni :S Amúgy én tavaly 3 nap alatt benyaltam 45 tételt valahogy (igaz magoltam mint állat:D), szóval még be lehet hozni, pláne ha 23-án érettségizel!
2010. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nos nekem



Matek:37%-2

Irodalom:44%-3

Történelem:62%-4

Informatika:78%-4

Angol:62%-4


És én kettes tanuló vagyok,életemben tanultam vagy egy napot max.

Node a szobeli a necces:S

2010. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!