2/5 anonim válasza:
Szakfüggő. Ahol kevés a gyakorlat és szabadabban állíthatod össze az órarendet, ott könnyebb.
3/5 ArrowFan válasza:
Nappalin is lehet, ha például valamelyik nap egy vagy két vagy nulla órád van késő délután és előtte való éjszaka éjszakázol (egyik munkatársam teszi ezt). Igazából ez teljesen órarend függő, mert ha rugalmas beosztású munkahelyet fogsz ki, simán mehetsz akkár reggel, akkár délután, akkár este. Van olyan munkahely, ahol akár mehetsz napi 4 órába is.
4/5 anonim válasza:
Én levelezőn jártam, 3 műszak mellett. Félévente 5 pénteken és szombaton volt tanítás. A suliban kértem igazolást, hogy adott napokon az órákon/vizsgán megjelentem, és a munkahelyemen ezt elfogadták (nem a munkámhoz kapcsolódó szakirányon voltam). Ezekre a napokra igazolt, fizetetlen napot írtak. Ugyanez volt a gyakorlattal is: az évi 2 hétről kértem igazolást, szintén elfogadták.
1-1 húzósabb vizsgaidőszak alatt igénybe vettem 1-1 hét táppénzt. Ja, és szeptembertől júniusig az alvás elég ritka volt: 3 műszakos munka túlórákkal (kompenzáltam azért a sok hiányzást), háztartás, párkapcsolat, beadandók, tanulnivalók, nyelvvizsgára készülés mellett.
5/5 anonim válasza:
Teljesen attól függ, hogy milyen munka és milyen egyetem. Nyilván heti 40 óra munka mellett nem végzel el egy orvosit.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!