Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt spanyol hogy sikerült?...

Emelt spanyol hogy sikerült? Milyen lesz a szóbeli? Nagyon félek! Meg lehet bukni szóbelin? Az írásbeli 63%-os

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

400 szó összesen, vagy egy-egy témához?


az utolsóhoz találtam egy tök jó anyagot, azt nézem most át, az a címe: desarrollo sostenible


nekem a turismo a durva, mégis oda mit? magyar látványosságokat....amúgy már az efecto invernaderotol én is kivagyok, először amúgy magyarul kellene érteni ezeket a dolgokat:( kicsit irigylem a kéttannyelvűseket, akik tanárral végigvették -gondolom- a témákat, mint én anno angolból

2010. jún. 3. 17:44
 12/24 A kérdező kommentje:

az írásbelitek milyen lett?


kár, hogy csak fél perc van felkészülésre

2010. jún. 3. 17:57
 13/24 anonim ***** válasza:

Egy-egy tételhez 400. Van,ahol két oldal, az olyan 1000 szó!!Igazad van,szerencsések a kéttannyelvűsek, de lehet hogy ők meg lusták:S:S!!!!!

Turimushoz én gyűjtöttem olyanoakt,hogy: miért szükséges utazni, motivációk, piac, utazásszervezés,mondjuk én olaszból megyek,de ezt találtam neked: [link] remélem jó!!!

2010. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom milyen lett az írásbeli,ahol vizsgáztam,ott kellene megkérdezni?Egyébként én nem is tudom pontosan mire hány perc jut...Először bemutatkozás,utána vita megadott szempontok alapján,képleírás, és jut 10 perc az önálló témakifejtésre?:S
2010. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
HALLJÁTOK!! Angol emelten olyan témákat is kaptak egyesek,hogy a rádió része és összeszerelése, vita az űrkutatásról, házasodás külföldivel pro-contra, francián meg globalizáció, környezetszennyezés, üvegházhatás, csatornázás!!!!!!!!!!!!! Ezek előfordulhatnak olaszon,spanyolon vajon??????
2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ÍRJATOK!!!!!!!!!!!! SOS!! Ezek beteg témák!!
2010. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
grazie! nem tudom jól írtam-e! szuper!!!mikor mentek?
2010. jún. 3. 20:45
 18/24 A kérdező kommentje:
hát elvileg akkor előfordulhatnak...csak akkor megint aktuális a kérdés: meg lehet bukni???
2010. jún. 3. 20:46
 19/24 A kérdező kommentje:

attól félek, hogy leblokkolok.... jó persze ne izguljak mondják, na de azért mégis...


az írásbeli eredményét még a vizsga előtt felírták a táblára, hogy mikor lehet megnézni, nekünk június 1. volt, de a szóbelin is megkérdezheted...én azt nem tudom annak mikor lesz eredménye+bizonyítvány

2010. jún. 3. 20:47
 20/24 A kérdező kommentje:
ja amúgy 20 perc összesen kb
2010. jún. 3. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!