Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt spanyol hogy sikerült?...

Emelt spanyol hogy sikerült? Milyen lesz a szóbeli? Nagyon félek! Meg lehet bukni szóbelin? Az írásbeli 63%-os

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha emelten összehoztál 65%-ot, akkor talán csak nem fogsz már megbukni...
2010. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de a rizikója megvan...mivel nem készültem valami célirányosan...nincsenek kidolgozott tételeim...stb..csak olvasgattam, meg filmet néztem (spanyolul persze)....aztán most kiderült, hogy talán kicsit máshogy kellett volna...holnap kiderül:(
2010. jún. 3. 12:51
 3/24 anonim ***** válasza:

A szóbelin az a lényeg, hogy beszélj. Nincsenek olyan bonyolult tételek, kapásból tudsz mindenről mondani 5-6 mondatot, ezeket szépen add elő és majd a tanár kérdez, ha nem elég. A szituáció is hasonló lesz, majd ő terelget. Csak beszélj, ha nagy hülyeséget mondasz vagy másről beszélsz, mint amiről ők szeretnék, majd szólnak és kérdeznek arról. :)

Nem kell félni, senkinek sem az a célja, hogy megbuktasson!

2010. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Gyűjts össze gyorsan tételeket!!!Hallod!! Ugyanazok minden nyelvnél a témák emelten, nem?? Szerintem amúgy nem fogsz megbukni.
2010. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
meg az a baj, hogy túl sok időt töltöttem gyűjtögetéssel...esküszöm van vagy 50 spanyol könyvem (éltem kint pár éve)...meg minden tételhez kb 30 a/4-es oldal cikk....jajaj. no para...elkezdem olvasgatni őket. eddig egy könyvből futottam át az alapszavakat
2010. jún. 3. 14:14
 6/24 A kérdező kommentje:
azt amúgy kihagytam, hogy 10 éve lesz jövőre, hogy érettségiztem és hát munka mellett csinálom a spanyolt
2010. jún. 3. 14:20
 7/24 anonim ***** válasza:
Azigen!!!Akkor simán meglesz...ennyi anyagod van!!Az jó!!
2010. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ácsi!!!ennyi anyagom van, ami még nem tudtam elolvasni!!!!!
2010. jún. 3. 14:45
 9/24 anonim ***** válasza:
Ja értem!!!!!Néhány mondatot mindenképp jegyezz meg egy-egy témáról...ha kell,spanyol fórumról gyűjts össze 1-2 hozzászólást!Én így csinálom,remélem elég ez is! De tényleg vannak durva témák,mint pl. az utolsó, a technika meg a tudomány fejlődése,de nem mondom a többi se semmi..Környezet, de "szeretem" ezt is!! Nekem pl. ezek a rizikósabbak,ezekre mindenképp készülök:(!!!!!!!!!
2010. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Eleinte két oldalt gyűjtöttem össze, de már unom, és nagyon telik az idő!!Úgyhogy 400 szó szerinted elég? 10 percig kell komolyan beszélni?:S
2010. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!