Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit tanultok délutánonként?

Mennyit tanultok délutánonként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most megyek középiskolába. Az lenne a kérdésem egy viszonylag jól beosztott időrenddel egy erősebb gimnázium esetén ti mennyit tanultok/tanultatok délutánonként?Mennyi szabadidőtök marad(t)?


2017. aug. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már pár éve végeztem, nekem napi 1-2 óra elég volt házit írni meg átvenni másnapra az utolsó óra anyagát, ha esetleg feleltetnének. Ha TZ volt akkor volt hogy 3-4 órát tanultam előtte pár napig. De folyamatos tanulás mellett elég jól marad szabadidő is, de ez meg egyéni kinek mennyi, én jártam mellette sportolni meg szakkörre is ami azért vett el belőle.
2017. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annak idején én is egy elég erős gimnáziumba jártam, azonban sosem tanultam napról-napra. Max a házikat megcsináltam, de semmit többet. Inkább odafigyeltem órán, hogy otthon már ne kelljen vele foglalkozni. Persze dolgozatokra készültem becsülettel, illetve vasárnaponként átnézegettem a fontosabb tárgyakat. Igazán sokat csak érettségire tanultam, viszont akkor reggeltől-estig, hosszú heteken keresztül, de meg lett szerencsére az eredménye.
2017. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem voltam hajlanó otthon tanulni 7-8 óra iskola után. Mondjuk én sportoltam és nem is lett volna rá nagyon időm. Sport osztályba jártam így elnézőek voltak a tanárok. Ami érdkelt, abból 4-5ös voltam ami nem abból 2-3as. Most orvosira járok, bár gimi után kihagytam egy évet
2017. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!