Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták akik óráról...

Egyetemisták akik óráról órára tanultok, hogy csináljatok, mivel motiváljátok magatok, hogy végig kitartsatok, egyáltalán létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én vagyok rá az élő példa. Úgy motivalom magam hogy érdekel az amit tanulók, mivel a fejlődés, a tudásszerzes számomra olyan szavak, amiket nem tudok elhagyni életemből.


Gondolj arra hogy ez félig meddig munka. Ha tanulsz akkor fogsz kapni ösztöndíjat, bent maradsz a koliban, szóval azért tanulsz hogy jobban éljél.

2017. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Elsö, irigylem a kitartásod. Én nem vagyok képes orárol orára tanulni. Már azért sem, mert össze vissza van az orarendem, néha 9ig benn vagyok suliban, lyukas oráim vannak örökké.. Nem is tudom hogyan kellene megoldanom. Ugyhogy általában tolodik csak, de szerencsére zh hét elött az a szünet életmentö szokott lenni. Olyankor aztán egész nap ott ülök és tanulok. Nem panaszkodok igy sem, legutobb például 5,4 lett az átlagom, kicsit tulvállaltam magam, de annyira nem vészes az ösztöndijat megkapni.
2017. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első! gratulálok!

Második! Neked zh előtt, hogy van egy hét szüneted? Automatikusan jár vagy te nem mész be órákra?

2017. aug. 26. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány egyetemen szokott lenni szünet. És pl nálunk úgy jön ki hogy altalaban a zh roham előtt van a szünet. Első voltam de talán a 2.-al is így van
2017. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó! Örülnék, ha nálunk is lenne hasonló.
2017. aug. 27. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig a zh hét előtt volt 2 hét szünet a Károlin :D Hát, én pl. sehogysem motiváltam magam, célszerű az utolsó pillanatra hagyni a tanulást , akkor aztán van mi motiváljon, mikor már érzed, hogy csak 1-2 napod van. Mikor volt 1 hetem valamire, sose tudtam elkezdeni. Negatívum: Állandó stressz :D
2017. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Valoban néhány egyetemen van szünet. A hátulütöje annyi, hogy cserébe nekünk kitolodik decemberben a suli, másoknak pedig hamarabb vége van.


Attol függ milyen nehézségü a szakod és milyen agyad van. Lehet zh elöttre hagyni, csak aztán nehogy ne tudd utolérni magad.

2017. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!