Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sos! Hogy tudnám rendbevágni...

Sos! Hogy tudnám rendbevágni a füzetemet, amit év közbe összefirkáltam és szinte széthullot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a tanárnő beakarja szedni és megnézni hogy hogy dolgoztunk az év alatt,hogy rendbe vannak-e a jegyzetek stb. Nekem nem is ezzel van a gond hanem a füzet külsejével. Eleve a borítót egy celux tartja össze. Van benne egy csomó fiúnév mindig az "aktuális szerelmem" neve,többször leírogatva szívecskékbe foglalva.Benne van néhány más órának anyaga is,de ha azokat kitépem,széthullik az egész füzet. Újraírni nemtudom mert rengeteg lenne és nem végeznék vele keddre, és nemcsak másolgatással kéne foglalkoznom hétvégén.

Tudom hogy trehány vagyok de ezenkívül csak egy füzetem van ami ígynézni,a többi nagyjából rendbe van. De pont eztkell beadni...

Köszi a válaszokat.


2010. máj. 23. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
hát ha nem tudod újraírni akkor semmi se tehetsz...:O
2010. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

nem vagy trehány, csak tini:)Én is ilyen voltam, de én arra is tojtam amikor beszedte XD mMég most fősulin is ha elunom magam berajzolgatok spongya bob-okat:D


mi lenne ha azt csinálnád,hogy szépen kiszeded a lapokat és lefűzöd?Szépen levágod az oldalát, de ha nincs otthon semmi mappa sem gáz mert bármivel összekötheted csak rakj rá 2 lyukat:)

A fiúneveket pedig hibajavítóval kiszedheted:)

2010. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

DE mielőtt lefűzödd őket, illetve mielőtt kiszeded számozd be az oldalakat mert azal fog elmenni az idő, hogy a sorrendet keresed.

Én is a lefűzés mellett voksolnék, meg a hibajavító mellett. Egyébként ha a tanárnak esze van azt nézi, hogy minden benne van e nem azt, hogy milyen a külleme

2010. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy, amilyen vagy, ez van. Én tanár vagyok, férfi, és ha beszedem a füzeteket, és fiúneveket találok benne meg szívecskéket meg hasonlókat, a szemem se rebben, hidd el, épp elég tinilányt tanítottam már, és talán megleplek vele, de nem a tiéd az egyetlen ilyen füzet. Engem az érdekelne, hogy az anyag benne van-e, áttekinthető, tanulásra alkalmas-e a füzet, elvégezted-e a leckéket, kijavítottad-e a hibákat a leckemegbeszélésnél, stb. Az ilyen kislányos dolgokon meg túltenném magam, nagyon sok ilyent láttam már. Gondolj bele, mekkora munka egy tanárnak végignézni egy osztály füzeteit! Nagyon sok! Ezt egyetlen okból csinálhatja, azért, hogy neked segítsen, és szerintem vedd így te is.
2010. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
támogatom a lefűzős ötletet
2010. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
támogatjátok mégis le lettem pontozva:(
2010. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10:12

ne törődj vele

vannak idióták akik csak azért nézik meg a kérdéseket hogy lepontozzák...nem a többi válaszoló volt

2010. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felpontoztalak, ne szomorkodj már egy ilyenen. :-)
2010. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!